Kaliteli ve özgün içerik herşeydir!

Pazarlamanın şekli değişti. Artık satın aldığımız şey bir ürün değil, bir hikâyeye dönüşüyor. Peki, bu hikâyeleri kim yazıyor? İçerik ajansları olabilir mi? Bugün sempati duyduğunuz birçok markanın ve şahsi işlerin arkasında güçlü içerikler oluşturmasını sağlayan ajanslar var, onlar için fazla mesai yapmaya hazır ajanslar.

İçerik günümüz dünyasında internette var olabilmekle fazlasıyla ilişkilidir. Eğer iyi ve özgün içeriklere sahipseniz Google ve diğer arama motorları sitenizi arama sonuçlarında öne çıkarır. Eğer ilgi çekici içeriklere sahipseniz sosyal ağlarda takipçiniz atar. Eğer kaliteli içeriklere sahipseniz bu size değer katmaya başlar. Bunların hepsi sizin için çalışan, sizi anlayan ve hedef kitlenize doğru anlatabilecek olan içerik ajansları ile olur.

Firmaların ve kişilerin dijital dünyada ihtiyaç duyduğu tüm metinler ve görseller iyi bir içerik ajansı tarafından üretilmeli. Yazılı ve görsel içerik noktasında alacağınız hizmetler işinizi hızlandırır ve zamandan tasarruf ettirirken sizi de üst sıralara taşır.

Kitap-dergi yazımı ve basımı, makale yazarlığı, haber ve blog yazarlığı, editörlük hizmeti vb. yazılı ve basılı içerik ile dijital dünyadaki görsel içeriklere kadar geniş yelpazede hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Akademya Ajans ile “Bizimle İletişime Geçin” menüsü altındaki telefon, e-mail veya iletişim formundan irtibata geçebilir. İçerik talebi oluştur formunu doldurarak almak istediğiniz hizmeti detaylandırabilirsiniz.

Ödeme işlemleri, iş ve fiyat üzerinde anlaşılmasının ardından banka hesaplarımıza  Havale/EFT ile yapılır. Ardından karşılıklı iletişim ile iş üzerinde planlama ve çalışma sürecimiz başlar ve sizin belirlediğiniz süre içerisinde işiniz teslim edilir.

Akademya Ajans, 1996 yılından bugüne akademik yayıncılık yapan, yüzlerce kültür-sanat organizasyonuna ve birçok dilde kurs faaliyetlerine imza atan Akademya’nın, aralarında çok sayıda akademisyenin de bulunduğu nitelikli ve tecrübeli kadrosu tarafından kurulmuş olup, taviz vermediğimiz prensipler hız, kalite ve güvendir.

Akademya Ajans, makale yazarlığı ve içerik editörlüğü kategorilerinde sahip olduğu güçlü ekibiyle; özgün, kaliteli ve doğru içerikler oluşturarak bu içerikleri zamanında size ulaştırır.

İçerik üretimi dışında, diğer hizmetlerimiz olan; WordPress tabanlı web tasarım, grafik tasarım, profesyonel fotoğraf ve video çekimi ve tercüme gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Pratik, Kolay, Hızlı Ve Güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Sizinle iletişime geçilmesinin ardından hizmet detayları ve işin teslim süresi belirlenir. Fiyat belirlenir ve ödeme yapılır. Planlama ve çalışma sürecimiz başlar. Belirlenen sürede iş teslim edilir.

Hizmet detayları ve daha fazla bilgi için, “Bizimle İletişime Geçin” kısmındaki iletişim formundan bize sorularınızı sorabilirsiniz.